Movies
Ratings
810
ReincarnationRated ★ 2.0
PossessionRated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
ParthenopeRated ★ 2.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 1.5- SiratRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Not Without My DaughterRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
SecretaryRated ★ 4.0- FreshRated ★ 3.0

The WailingRated ★ 2.0- BurnRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
Barney's VersionRated ★ 3.0