Movies
Ratings
2418
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0- Gaga: Five Foot TwoRated ★ 3.5
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 3.5- Someone GreatRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 1.5