Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 4.5
The Fisher KingRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0