Movies
Ratings
66
Nameless GangsterRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0- Jenny, JunoRated ★ 2.0
Train ManRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0