Movies
Ratings
1734
DunkirkRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 1.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Book of HenryRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0- The 8th NightRated ★ 1.0
ExitRated ★ 2.0
Me and MeRated ★ 2.5- Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5