Movies
Ratings
30
The Man from EarthRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5