Movies
Ratings
595
SoulmateRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0