Movies
Ratings
1285
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0