Series
Ratings
63- Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.0
- Haru no NoroiRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
KotodamasouRated ★ 2.5
HyochakushaRated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Enmadou Sara no Suiri KitanRated ★ 3.0
Gegege no KitarouRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 5.0
Unsolved Cases Special: PhantomRated ★ 3.0
Unsolved CasesRated ★ 4.0
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Shitamachi RocketRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0