Movies
Ratings
280
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
SpawnRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0