Movies
Ratings
15
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0