Series
Ratings
13- Good Night WorldRated ★ 3.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 2.5- 天 天和通りの快男児Rated ★ 3.5
ガンバの冒険Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
BROTHER BEAR2Rated ★ 2.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 3.5