Movies
Ratings
965
Cold FishRated ★ 0.5- A Short Film About LoveRated ★ 2.5
Strange DaysRated ★ 3.5
Big Ass Spider!Rated ★ 3.0- Sticky NightRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.5
StigmataRated ★ 3.0- Bloody HellRated ★ 3.0
Session 9Rated ★ 2.0
Don't Breathe 2Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.5
Angel HeartRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Iron SkyRated ★ 4.0