Movies
Ratings
220
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 2.5

A MuseRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5