Movies
Ratings
443
The King's SpeechRated ★ 0.5
Vantage PointRated ★ 1.5
My Little BrideRated ★ 1.0- No MercyRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 1.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 0.5
The ExpendablesRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5