Movies
Ratings
931
PatersonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.5
QueenpinsRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 2.5- The BrosRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0- PawnRated ★ 2.0
A Single RiderRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.0
Hail the JudgeRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0