Titles you rated
The DreamersRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- My HomeRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

FanaticRated ★ 3.0- Bride of the CovenantRated ★ 0.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0- #1-1 Guard PostRated ★ 2.0
- 96 MinutesRated ★ 1.5
Night SwimRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
- The Third DirectionRated ★ 2.0
- Breathing and WhisperingRated ★ 1.0
- Reviving The EngineRated ★ 2.5
- MongrelsRated ★ 2.5