Movies
Ratings
117
Black PantherRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0