Titles you rated
RoboCopRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
True RomanceRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
September 5Rated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.5
ShaftRated ★ 2.0