Titles you rated
ザ・タイタニックRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 1.0- Café. Waiting. LoveRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
PietaRated ★ 0.5
Kamome DinerRated ★ 2.5