Movies
Ratings
387
I Am LegendRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Highway StarRated ★ 2.0- Death BellRated ★ 0.5
HopeRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5- Steel RainRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.5