Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0