Movies
Ratings
452
Die Another DayRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0- A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 2.0