Movies
Ratings
61
ShamRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5- Anne+: The FilmRated ★ 4.0

Saint FrancesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
DecemberRated ★ 3.0
Sheep Without a ShepherdRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Birds Without NamesRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Stand by MeRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Blue SpringRated ★ 5.0
A Coffee in BerlinRated ★ 2.0
Simple SimonRated ★ 4.0