Movies
Ratings
22
Minority ReportRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0