Movies
Ratings
674
The ClassicRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.5