Movies
Ratings
527
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 2.5- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5

The PlatformRated ★ 2.0- UnlockedRated ★ 2.0
- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5- WhiplashRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0