Movies
Ratings
628
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
I Am Heath LedgerRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0- Between Love and HateRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.0