Movies
Ratings
817- Dandelion's OdysseyRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5- Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- XcaliburRated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0- Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 5.0