Movies
Ratings
444
The 400 BlowsRated ★ 4.5
The Bakery Girl of MonceauRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.5
Man with a Movie CameraRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.5- Repas de bébéRated ★ 3.5
- The Man with the Rubber HeadRated ★ 3.5
- The MagicianRated ★ 4.0
- The Waterer WateredRated ★ 4.0
- La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.5- The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5- The People UpstairsRated ★ 3.5
- 홍어의 역습Rated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.5
Thanks for SharingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FlightRated ★ 4.0