Movies
Ratings
793
Ender's GameRated ★ 2.0
First ManRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.0- Sand CastleRated ★ 2.5
JackieRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.5