Movies
Ratings
180
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
The Story of the Last ChrysanthemumRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.5- Bring Her BackRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0