Movies
Ratings
716
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 5.0