Movies
Ratings
381
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- MaterialistsRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- Dark NunsRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5- Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0