Movies
Ratings
532
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5- PapermanRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 2.5
HostageRated ★ 2.5
AnnieRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Wedding CrashersRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0