Movies
Ratings
169
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0