Movies
Ratings
747
CloserRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0- Carry OnRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5