Movies
Ratings
593
The MediumRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 5.0- A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 3.0
No Land's ManRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 5.0
Hard HitRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0- Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5- Super DiscoRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5