Movies
Ratings
37
The ThievesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0- A LoveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0