Movies
Ratings
52
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
SHIROBAKO The MovieRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
CubeRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Escape from PretoriaRated ★ 2.5- The Sea of Itami JunRated ★ 1.5
- Tune in for LoveRated ★ 3.5
- The First LapRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0