Movies
Ratings
64
The Last SamuraiRated ★ 3.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- General's Son IIRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0