Movies
Ratings
1607
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
SharperRated ★ 2.0- Laal Singh ChaddhaRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.5- HumintRated ★ 0.5
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0- High SocietyRated ★ 0.5

Moving OnRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5