Movies
Ratings
512
Troll FactoryRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 2.0- Believer: extended cutRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Love at Second SightRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The VoicesRated ★ 2.5