Movies
Ratings
428
Mickey 17Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5- The MeddlerRated ★ 1.5
New Year's EveRated ★ 1.5- A Christmas Miracle for DaisyRated ★ 0.5
The Deep End of the OceanRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0