Movies
Ratings
326
PersepolisRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
CubeRated ★ 2.5
1408Rated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.5
The MummyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.5