Movies
Ratings
1474- Good NewsRated ★ 3.5
- HumintRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0- War MachineRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.0- GuestRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Sisters BrothersRated ★ 3.5- Kinda PregnantRated ★ 2.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- A House of DynamiteRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.5