Titles you rated
- BargainRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
Memories of the SwordRated ★ 2.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5