Movies
Ratings
300
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0- The Pixar StoryRated ★ 4.0
- WhiplashRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 2.5