Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 2.5- Mr.ReviewRated ★ 3.0
- My Daddy is an AlienRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.5- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
- The King of the BorderRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.0
- Güle-GüleRated ★ 3.5