Movies
Ratings
234- No Other ChoiceRated ★ 4.0

The PlatformRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5- Set Me FreeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0- Dear CatastropheRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5